نتایج جستجو برای عبارت :

دلیل عدد موجود در آدرس وبلاگ

این وبلاگ، اغلب، یادآور بدترین و زشت‌ترین خاطرات من است. البته «متن»های یکساله‌ی قبل را دوست دارم؛ اما آن پیش‌زمینه‌ای که باعث زایش آن متن‌ها شده است را نه. من نمی‌خواهم از این واقعیت فرار کنم! این واقعیت همیشه همراه من خواهد بود. اما نباید هربار با دیدن یک عنوان، یاد یک ماجرا برایم زنده شود. آن هم یک ماجرای نامربوط به منِ حقیقی. این منِ خودساخته‌ی این یکی دوسال را نمی‌خواهم. پس وبلاگی که از این یکی دوساله سرچشمه دارد را هم نمی‌خواهم. 
س
سلام میخواهیم دامنه وبلاگو عوض کنم دیگه این دامنه ازچشم افتاده ناراحت نباشید چون این وبلاگ هفتمی منه که حذف یا عوض میکنم
آدرس جدید بعد دو روز به آدرس جدید انتقال میابد به محض انتقال به همه ی دنبال کنندگانمان آدرس جدید رو میفرستم میخواهم چیزی شبیه
سایت زومیت بشه
دومین و آخرین وبلاگ شخصیم که روزنوشت‌هامو تصمیم گرفتم منتشر کنم احسایدر شد که در آدرس https://ehsaider.ir در دسترسه

برای دنبال کردن فید از آدرس https://ehsaider.ir/feed استفاده کنید
آخرین نوشته ها:
وبلاگ نویسی
یک روز آوارگی
پرسش و پاسخ مباحث بهینه سازی
سفرنامه‌ی «تا خلیج پارس» را توی این چند روز نوشتم... توی وبلاگ حاج سیاح هم آمدم بگذارم. فقط متن گذاشتم. آپلود کردن عکس و گذاشتن آدرس عکس‌ها در وبلاگ خیلی وقت‌گیر بود. بی‌خیال شدم. به تلگرام بسنده کردم. سفرنامه را تکه‌تکه و تبدیل به 109 تا پست تلگرامی کردم و توی کانال سپهرداد منتشر کردم. اولین پست این سفر توی این آدرس است:
https://t.me/sepehrdad_channel/1176
و آخرین پست هم توی این آدرس:
https://t.me/sepehrdad_channel/1293
سلام
خب بعد از مدتی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که درباره کدنویسی وبلاگ بخصوص بلاگ بیان هم پست هایی بزارم. در این مطلب هم یک کد گذاشتم که با آن ضمن نمایان کردن آواتار شما وقتی موس رو روی آن میبرید کنار فلش موس اسم وبلاگ را مشاهده میکنید و میتوانید طبق سلیقه خودتون مقدار گرد بودن ، چرخش و حاشیه آواتار مورد نظرتون را تعیین کنید و برای جذاب تر کردن وبلاگ خوب است.
از نظر بعضی کاربران جای دادن این کد در قالب بسیار دشوار است و بدون امتحان کردن بیخیال
وقتی این وبلاگ را با عنوان "ندای کتاب" هوا کردم؛ انگیزه‌ام ایجاد آرشیوی از کتابهایی که خواندم، بود. و البته تا حدی معرفی کتاب‌ها به بلاگر‌ها. این فصل نوزادی از زندگی این وبلاگ بود. با این آدرس : 786book.blog.ir  
و فصل کودکی آن تحت عنوان "حلزون" با این آدرس : halazun.blog.ir گذشت. این عنوان از بیتی از جناب صائب تبریزی اقتباس شده بود؛
 "از حادثه لرزند به خود قصر نشینان/ما خانه بدوشان غم سیلاب نداریم" 

و حال این کودک وارد فصل جدیدی از زندگی شده است. وبلاگ
ارزش عقل
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲٤- علی بن محمد، عن سهل بن زیاد، عن إسماعیل بن مهران، عن بعض رجاله، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: العقل دلیل المؤمن.
امام صادق علیه السلام فرمودند: عقل، راهنمای مومن است!
الکافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۵، حدیث ۲۴، چاپ دار الکتب الاسلامیة
-وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها در نگاه اول هر‌‌‌دو صفحات وب با مشابهت‌های زیاد هستند اما در حقیقت دارای تفاوت‌های ساختاری و کاربردی زیادی می‌باشند. وبلاگ و وب سایت هر دو به انتشار مطالب در فضای مجازی می‌پردازند.وبلاگ‌ها از متن، عکس و دیگر اجزا که با ترتیب زمانی (ابتدا جدیدترین مطالب) ارائه می شوند، تشکیل شده‌اند که اغلب توسط یک فرد به روز رسانی می شود. یک وبلاگ حاوی خاطرات، عقاید نویسنده و رویدادهای روزمره است.وب سایت‌ها یک صفحه وب با آدرس م

سایت http://www.freebiebitcoin.com/ به آسانی به شما مقداری bitcoin میدهد فقط کافیست که وارد سایت شوید و پس از ثبت ایمیل وبلاگی ایجاد کرده و لینک سایت را در وبلاگ پست کنید.
سپس با درج آدرس کیف پول و آدرس وبلاگ bitcoin خود را دریافت کنید.

http://www.freebiebitcoin.com/
اگر دوست دارید در سایت و یا وبلاگ خود rss بگذارید با ما همراه باشید.
این کار خیلی خیلی ساده است.
ابتدا به آدرس بار (نوار نشانی) رفته و در انتهای آدرس، /rss/ را وارد نمایید.
برای مثال آدرس faraamuzesh.blog.ir
faraamuzesh.blog.ir/rss/
به همین سادگی!
برای دیدن rss وبلاگ ما کلیک کنید.
در حالی که زندگی داشت به خوبی خوشی پیش می رفت، یک دفعه نیاز به ایمیل پیدا کردید و متوجه شدید که یادتون رفته آدرسش چیه؟ بعدش هم از خودتون پرسیدید “ایمیل من کجاست؟” “آدرس ایمیل من چیه؟” خب این اتفاق برای همه رخ داده، پس بیاین ببینیم چه راهکاری برای پیدا کردن آدرس ایمیل … آدرس ایمیل من چیست؟ چطور ایمیل فراموش شده تان را بازگردانید
منبع : وبلاگ ایران سرور
درود 
   ... و بالاخره به دنبال دلایلی که قبلا اشاره کردم برای انتقال قدیمی ترین پیج سرابله در فضای مجازی ( وبلاگ سرابله امین ) به آدرس و لینک جدید، با مشورت و پیشنهاد چن تا از دوستان عزیزم تصمیم گرفتم که مطالب وبلاگ قبلی در همون آدرس سابق باقی بمونه و بجای انتقال کل وبلاگ فقط ادامه کار وبلاگ رو در پیج جدید انجام بدم ، ضمنا علاوه بر خود وبلاگ ، سایت پشتیبان و ارائه دهنده اش نیز تغییر دادم ، یعنی قبلا از بلاگفا (blogfa.com) استفاده میکردم و الان دیگه ا
به نام خدا
...............................................
دوستان لطف کنید این وبلاگ رو دنبال کنید و مطالب رو لایک کنید و اگر به دزدگیر و وسایل مربوطه احتیاج داشتید از ما تهیه کنید خیلی ممنون از حمایتتون وبلاگ خودم هم کارش رو از فردا دوباره استارت میزنه
آدرس وبلاگ : dozdgiriran.blog.ir
آدرس سایت : dozdgiriran.ir
من یک غریبه ام که هیچ سنخیتی با فونت و رنگ و هدر و لینکها و نوشته ها و آدرس و کامنتهای این وبلاگ ندارد. یک کاملا غریبه که تا مرز فروپاشی پیش رفته است. شاید حتی مرز هم تعبیر دقیقی نباشد. یک غریبه که فروپاشیده و حتی نمیداند چه کسیست. چکار میکند. چکار باید بکند. مطلقا هیچ چیز نمیداند و هیچ چیز نیست. یک آگاهی متحرک. یک صرفا موجود که تنها چیزی که درباره خودش _احتمالا_ میداند این است که موجود است.خواب و بیداریش در هم تنیده شده اند و گاه شک میکند اصالت را
به نام خدا
...............................................
دوستان لطف کنید این وبلاگ رو دنبال کنید و مطالب رو لایک کنید و اگر به دزدگیر و وسایل مربوطه احتیاج داشتید از ما تهیه کنید خیلی ممنون از حمایتتون وبلاگ خودم هم کارش رو از فردا دوباره استارت میزنه
آدرس وبلاگ : dozdgiriran.blog.ir
آدرس سایت : dozdgiriran.ir
دوست خوبم، هاتف، به مناسبت روز وبلاگ نویسی فارسی با من یه مصاحبه انجام داده که امیدوارم بشنوید و لذت ببرید:)
این مصاحبه به من که خیلی چسبید و کلی کیف کردم، خوشحال میشم بشنوید و نظر بدید.
+ من سعی کردم برای همه آدرس جدید رو بفرستم، اگه کسی رو فراموش کردم، بگه تا براش بفرستم، چون احتمالا جمعه این وبلاگ رو کامل میبندم.
++تیتر از سید علی صالحی
+نیلوفر جان نمیتونم ایمیل بفرستم،اگه میشه یه راه دیگه بذار تا آدرس رو برات بفرستم.
من بندۀ وبلاگ‌هایی هستم که آرشیوشان یک جایی بین سال‌های 86 تا 93متوقف شده.قالب وبلاگ پریده و عکس های آپلود شده هم دیگر قابل دسترسی نیست.نویسنده با یک اسم مستعار نوشته و  در آخرین پستش هیچ خبری از رفتنش نداده.طوری رفته که حتی برنگشته نظرات آن پست را تایید کند.نه ایمیلی گذاشته نه حتی اسمی که بروم تو سایت بهشت زهرا چک‌کنم که آیا گذرش به آن طرف افتاده یا نه.گاهی که حسابی می‌زند به سرم برای یکی ازنویسنده‌های مستعار کامنت می‌گذارم و حرف‌هایی که

سلام
چند وقتی با خودم گفتگو می کردم که آدرس کانال تلگرامم را بگذارم توی وبلاگ یا نه ؟ خب ، راستش من توی وبلاگ و کانال راحت تر و بیشتر می نویسم،یک وقت هایی هم مطالبی را توی کانال می گذارم که دیگه اینجا نمی گذارم.
خلاصه گفتم آدرس کانالم را هم بگذارم ،شاید خط خطی های اون طرف هم مخاطبش را پیدا کرد

t.me/radiochanel
بعد از حدود پنج سال از فعالیت در وبلاگ قبلی،که با عشق انجام میدادم و البته با عناوین مختلف هم قبل از او فعالیت را شروع کرده بودم،که بعد با عنوان emjj7 کاملا ثابت در بلاگ بیان این عشق ورزی و شروع کردم و حدود پنج سالی خیلی خوب بود، و الان بخاطر یکپارچه نبودن و مشکلات لینک ها و همینطور فعالیت خیلی کم وبلاگ تصمیم گرفتم وبلاگ تازه ای راه اندازی کنم. در عنوان و شناخت وبلاگ تغییری ایجاد نکردم فقط آدرس وبلاگ تغییر کرد و نام مایکل جکسون کبیر و کنار emjj7 قر
امشب هوا خیلی خوبه.سرد نیست.خنکای ملایمی داره.برای همین بعد از یک هفته تونستم بیام توی حیاط خوابگاه و زیر درخت مورد علاقه ام بشینم و به گل های مورد علاقه ام نگاه کنم قبل از این که پاییز همه ی برگ های این گل ها رو بریزه.خب،این هوای عالی واقعا نیاز بود تا روحیه ام رو دوباره سر جاش بیاره.همین هوا باعث شده که علی رغم این که آشنایان هم آدرس این وبلاگم رو دارن،بیام این جا و آدرس اون یکی وبلاگم رو هم بنویسم.عجیبه.قبلا فکر می کردم هیچ وقت اون یکی وبلا
اگه از وبلاگ نویسان حرفه ای بلاگ بیان هستید شاید بخواهید وبلاگ بیان خود را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید و حتی قالب وبلاگ خود را نیز مانند سایت‌های حرفه ای درآورید اما شاید از امکانات و قابلیت های عالی و فوق العاده بیان خبر نداشته باشد.
بلاگ بیان دارای قابلیت تعریف نشانه در پنل مدیریتی و قالب وبلاگ بیان است و با استفاده از نشانه‌ها می توانید پست ها و مطالب خود را دسته بندی کنید کاری که سایت های حرفه ای این کار را انجام می‌دهند.
در سایت ت
کامپوننت های رایگان در اسکچاب
سلام دوستان
این وبلاگ دارای آبجیکت های رایگان است و فقط جهت ارتقای سرعت عملکرد، کاربران اسکچاپ در پروژه های خود بوده
همچنین،ویدیو های آموزشی کاملا رایگان جهت  آموزش و بالا بردن اطلاعات عمومی یا فنی در این وبلاگ موجود است.(این وبلاگ به تازگی تاسیس شده و ممکن است ویدیو های کمی در آن موجود باشد اما شما کابربران عزیز هم میتوانید با روند افزایش ویدیو پیش برید و از ما بقی کار بران سریع تر و آسان تر یاد بگیرید)

در صو
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
سلاااام دوستای گل حالتون چطوره ؟
دوستان آدرس وبلاگ تغییر پیدا کرد تا با آدرس اینستاگرام و تلگرام یکی بشه !
fakhramoozesh.blog.ir
از این به بعد از آدرس بالا ما را دنبال کنید 
اینم آدرس پیج اینستا و کانال تلگرامیمون
به آینده لبخند بزنید :)
آدرس های اینترنتی سامانه سناد دانش آموزی به تفکیک مقاطع
آدرس جدید سامانه سناد مدارس ابتدایی
https://schsnd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس پیش دبستانیp-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اولM1-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه دومM2-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس بزرگسال
T-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اول پیش حرفه ای -استثنایی
esm1p-snd.medu.ir
آدرس جدید  سامانه سناد مدارس دوم متوسطه حرفه ای – استثنایی
esm2p.snd.medu.ir
آدرس جدید
مقادیر بالای کافئین موجود در کاکائو می تواند منجر به عوارض جانبی از جمله تکرر ادرار، بی خوابی و افزایش ضربان قلب شود.
کاکائو می تواند در بعضی افراد باعث ایجاد واکنش های آلرژیک مانند واکنش های پوستی، سردرد میگرنی، ناراحتی گوارشی و تهوع شود.
کافئین موجود در کاکائو با برخی دارو های قلبی، دارو های ضد افسردگی و دارو های آسم تداخل ایجاد می کند.
کاکائو برای کلیه مفید است، اما برای افراد مبتلا به نارسایی کلیه مضر می باشد، مقادیر بالای منیزیم موجود
بسم الله
با تشکر از شما
بابت دیدن وبلاگ بنده
دو نکته:
اول اینکه هرگونه کپی برداری دارای  پیگرد خواهد بود
چون تمام اشعار در سایت حفظ و مالکیت آثار هنری و ادبی و علمی ثبت شده است
دوما
در صورت اینکه به بنده لطف داشتید و قصد بازنشر اشعار بنده رو داشتید
لطفا با ذکر منبع و آدرس وبلاگ باشد 
بسیار ممنون

سلام به همگی!
من دیشب یک وبلاگ دیگه هم زدم با آدرس:http://matn-sher.blog.ir
توی این وبلاگ شعر های خودمو می نویسم و خودم دوسشون دارم،خیلی ذوق زدم چون توی بیست و چهار ساعت گذشته،سی و پنج تا،بازدیدکننده داشته وبلاگم.
خوشحال میشم به همون آدرسی که نوشتم برید و شعر هامو بخونید.
خواهشا تو قسمت نظر(که زیر هر شعر هست(سمت چپ و پایین شعر))،نظرتون رو راجب اون شعر بگید.راستی پایین صفحه ی اول،دو تا دکمه هست.۱-مطالب قدیمی تر۲-قدیمی ترین مطالب،اگر روی این ها بزنید می توی
وبلاگ خبری آذربایجان پرس آغاز به فعالیت کرد. 

این وبلاگ اخبار مربوط به آذربایجان، ایران و جهان را بصورت روزانه منتشر می کند و درصدد است که کمبودهای موجود در عرصه خبررسانی منطقه آذربایجان را جبران کند.

این بلاگ خبری تحت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و سرویس وبلاگدهی بیان است.
عرض سلام  و خسته نباشید خدمت دانش آموزان کلاس هشتم دبیرستان عصردانش این وبلاگ برای درس مطالعات برنامه ریزی شده است وتمامی تکالیف در این وبلاگ به اشتراک گذاشته می شود.
یک آدرس ایمیل اعلام می شود که تمامی دانش آموزان موظف هستید تکالیف انجام شده را به این ایمیل بفرستید.در این وبلاگ جزوه و نمونه سوال گذاشته می شود . و هرکدام که نشانه #تکلیف(هشتک تکلیف) هست شما باید آن را انجام دهید.وبه ایمیل مشخص شده بفرستید.
باتشکربهرام گنجی دبیر مطالعات هشتم
کارهای آخر سالی خودم رو کردم و تموم کردم و بدون هیچ کار مونده میتونم برم به سال بعد و خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشم میکردم تمام شد . حال می‌تونم به همون سکوتی که داشتم انتظارش رو می‌کشیدم برم . ولی فکر می‌کنم توی این مدت وبلاگ رو به روز کنم و یک چیزهایی بنویسم . یا حداقل اگر نمی‌نویسم وبلاگ بخونم و توی وبلاگ‌ها نظر بگذارم . این برنامه رو دارم . باید دید برنامه چی میشه .قصد کتاب خوندن دارم و کلی هم براش برنامه ریزی کردم . در مورد پست قبلی بحث ت
هاب وسیله ای است که صرفا دستگاه ها را در بستر شبکه به هم متصل می کند. سوئیج تمامی وظایف هاب را انجام داده و علاوه بر آن ویژگی های مهم تر و بیشتری دارد.
هاب ها توانایی تفکیک آدرس های ورودی و خروجی را ندارند و نمی توانند پیام های دریافتی را برای عضو مشخص از شبکه ارسال کنند.به همین دلیل بسته های دریافتی از یک پورت به تمام پورت های موجود ارسال میشود.
سوئیج بهطور ذاتی همان کار هاب را انجام میدهد با این تفاوت خوب که می تواند بین رایانه های مختلف در ش
آدرس بهترین و محبوب ترین مراکز مشاوره موجود در شرق تهران بهمراه آدرس و شماره تلفن:
مراکز مشاوره تهران

تهران: شریعتی، چهارراه قصر، خ ش قدوسی، پ ۱۵۶، واحد ۱

شماره نظام پزشکی: ۴۱۲۱۶برای رزرو یا تعیین وقت مشاوره لطفا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

منبع :آدرس مراکز مشاوره شرق تهران- مشاوره خانواده
حدود چند ماهی میشه که خودم وبلاگ قبلی م در همین بیان و بلاگ اسکای رو که از سال 89 داشته ام رو خراب کرده ام فقط بخاطر اینکه آدرس شو به کسی داده ام که نباید میداده ام همین و بس دلم واسه وبلاگ قدیمیم تنگ شده...اینجا از عادت های بد و خوب یه چلاق ( معلول جسمی و حرکتی خفیف بهزیستی طور ) مینویسم عادت های که خیلی هاشو اطرافیانم بهم داده اند بخاطر نوع نگاه شون به من و یکسری هاشم به صورت پیش فرض در من بوده !!!!! 
یکی از امکانات بلاگفا امکان اتصال دامنه (نام یا آدرس سایت) به وبلاگ است. با استفاده از این امکان محتوای وبلاگ علاوه بر آنکه از آدرسی مشابه yourname.blogfa.com در دسترس است میتواند در یک آدرس مستقل مانند yourname.com یا yourname.ir یا حتی در زیر دامنه شخصی شما مثل blog.yourname.com نیز در دسترس باشد.استفاده از این امکان رایگان بوده و تنها کافیست نام و آدرس دامنه شخصی خود در بخش مدیریت وبلاگ وارد کنید و البته DNS مرتبط با دامنه خود را نیز تنظیم کنید. البته لازم به توضیح است
یکی از امکانات بلاگفا امکان اتصال دامنه (نام یا آدرس سایت) به وبلاگ است. با استفاده از این امکان محتوای وبلاگ علاوه بر آنکه از آدرسی مشابه yourname.blogfa.com در دسترس است میتواند در یک آدرس مستقل مانند yourname.com یا yourname.ir یا حتی در زیر دامنه شخصی شما مثل blog.yourname.com نیز در دسترس باشد.استفاده از این امکان رایگان بوده و تنها کافیست نام و آدرس دامنه شخصی خود در بخش مدیریت وبلاگ وارد کنید و البته DNS مرتبط با دامنه خود را نیز تنظیم کنید. البته لازم به توضیح است
vahidmy.blog.ir

بنام خدا
وبلاگ وحیدمی (وبلاگ اصلی و رسمی وحید محمدی )

آدرس بالا متعلق به وبلاگ اصلی  و رسمی اینجانب وحید محمدی می باشد . لطفا برای یادگیری زبان اسمبلی فقط به این آدرس مراجعه کنید .
سایر وبلاگ هایم  فقط در حکم  آپلود سنتر می باشند و عملا فقط نرم افزارهای زبان اسمبلی را در آنها   آپلود می کنم .  بجز معرفی نرم افزارهای زبان اسمبلی و آپلود کردن شان  کار دیگری در سایر وبلاگها  انجام نمی دهم .
تدریس زبان اسمبلی فقط در وبلاگ اصلی ام یعنی وب
ورود به سایت سامانه دانش آموزی سناد – وزارت آموزش و پرورش snd.medu.ir
با توجه به تغییرات ایجاد شده در آدرس های سامانه سناد لطفا در هنگام ورود به سامانه مانند موارد ذکر شده اقدام نمایید.
مدارس پیش دبستانی: آدرس قدیم p.snd.medu.ir آدرس جدید p-snd.medu.ir
مدارس متوسطه اول: آدرس قدیم M1.snd.medu.ir آدرس جدید M1-snd.medu.ir
مدارس متوسطه دوم: آدرس قدیم M2.snd.medu.ir آدرس جدید M2-snd.medu.ir
مدارس بزرگسال: آدرس قدیم T.snd.medu.ir آدرس جدید T-snd.medu.ir
مدارس متوسطه اول پیش حرفه ای -استثنایی: آدرس قدیم e
هر سیستم کامپیوتری بسته به معماری خود دارای دسته‌های مختلفی از ثباتها می‌باشد در سیستم‌های مبتنی بر 8086 این ثباتها عبارتنداز:
1.ثبات‌های عمومی  2.ثبات سگمنت    3.ثبات اندیس      4.ثبات وضعیت و کنترل
ثبات‌های عمومی:
AX : 
BX :
CX :
DX :

ثبات‌های سگمنت:

برای کاربرد حافظه در سیستم‌ها تقسیم‌بندی خاصی بنام سگمنت صورت می‌گیرد که قطعه‌هایی از حافظه(RAM) را برای اجرای مثلا نگه‌داری کدها یا نگه‌داری متغییرهای تعریف شده و... رزرو می‌کنیم. آدرس شروع ا
معرفی وبلاگ خودنویس
خودنویس، یک وبلاگ شخصی است که محتوای نوشتاری آن شامل یادداشت‌های کوتاه نویسنده وبلاگ است. قدیمی‌ترین نوشته‌های موجود در این وبلاگ مربوط به سال 1393 است و آرشیو محتوای متنی آن نشانی از یک نویسنده دست به قلم است.
البته خودنویس هنوز هم یک عنوان موقت برای این وبلاگ است؛ نویسنده آن خود می‌نویسد، و/یا از خود می‌نویسد؛ و/یا برای خود می‌نویسد.خودنویس از جوهر درونیش مایه می‌گذارد تا زیبایی بیافریند.
پیشنهاد می‌کنیم این وبلاگ
معرفی وبلاگ خودنویس
خودنویس، یک وبلاگ شخصی است که محتوای نوشتاری آن شامل یادداشت‌های کوتاه نویسنده وبلاگ است. قدیمی‌ترین نوشته‌های موجود در این وبلاگ مربوط به سال 1393 است و آرشیو محتوای متنی آن نشانی از یک نویسنده دست به قلم است.
البته خودنویس هنوز هم یک عنوان موقت برای این وبلاگ است؛ نویسنده آن خود می‌نویسد، و/یا از خود می‌نویسد؛ و/یا برای خود می‌نویسد.خودنویس از جوهر درونیش مایه می‌گذارد تا زیبایی بیافریند.
پیشنهاد می‌کنیم این وبلاگ

,آدرس جدید ترک دی ال,ادرس جدید سایت 1448,آدرس جدید TurkDl,ادرس جدید سایت تصویرفا ,آدرس جدید سایت مووی باز ,آدرس جدید سایت  نیم فیلم,ادرس جدید سایت ,آدرس جدید Bia2movies,ادرس جدید Bia2movies Site,آدرس جدید سایت Bia2movies,آدرس جدید سایت Bia2movies 2 Net, 

جهت ورود به سایت کلیک کنید
سرویس وبلاگ دهی چیست؟وبلاگ نویسان معمولاً به مسائل فنی وبلاگ خود کاری ندارند. مگر اینکه خواسته باشند تغییری در قالب وبلاگ خود ایجاد کنند و یا ابزاری را بدان بیافزایند؛ فقط در همین حد. در حالی که این مدیران سرویس وبلاگ دهی هستند که کار مسائل فنی را پی می‌گیرند و به بهبود و رفع ایرادات آن کمک می‌کنند. از این رو یک وبلاگ نویس معمولاً روی تولید محتوا و نوشتن مقاله زمان می‌گذارد و برای این کار نیاز به محیطی دارد که فضا و نشانی مورد نظر را به وی د
سلام خدمت همۀ مُستَغرِقی های عزیز!
اولاً اینکه جا داره تشکر کنم از اینکه من و مطالبم رو تحمل می کنید :)
ثانیاً خیلی وقت بود به درخواست شما عزیزان میخواستم قسمت «دوستانِ مُستَغرِق» رو راه اندازی کنم که خب فرصتش فراهم نبود. اما الان این قسمت رو به امید خدا راه انداختم.
ماهیت فعالیت این بخش اینه که شما پایین همین مطلب آدرس وبلاگ یا سایتتون رو برام مینویسید و به شکل خصوصی یا عمومی ارسال میکنید (خصوصی باشه بهتره) و من اون رو در قسمت «دوستانِ مُستَغ
یه سال پیش تو چنین روزی من وبلاگ من انقلابی ام رو بستم میخواستم یه وبلاگ جدید بسازم ولی اسمی براش نمیتونستم پیدا کنم تا اینکه از معلم زبانم پرسیدم استاد یه سایت دانلود نرمفزار بهم معرفی کنین ایشون گفتن سافتونیک منم اسمو و آدرس وبلاگمو کردم سافتونیک دامنه آزادی که امروز مال منه و نتیجه فارسی جستجوی کلمه سافتونیک این وبلاگه .

چرا ایمیل بسازم؟
داشتن یک آدرس ایمیل مانند داشتن یک خط تلفن و یا یک آدرس پستی فیزیکی با اهمیت هست و احتمالا لازم باشه سالهای سال با همون یک آدرس کار کنید و این آدرس راه دسترسی به شما باشه. خرید اینترنتی، عضویت در سایتها، عضویت در خبرنامه ها و خیلی کارها شما را مجبور خواهد کرد به سمت ساخت و داشتن یک ایمیل معتبر بروید.
وبلاگ یک تجربه، یک مجله آنلاین بینظیر از مهمترین اخبار کسب‌وکار، بازاریابی، روانشناسی، خانواده و سلامت است.
وبلاگ یک تجربه، یک دایره‌المعارف آنلاین خسته‌کننده نیست، بلکه مکانی ساده برای دستیابی به اطلاعات مفید روانشناسی، بازاریابی، کسب‌وکار، گردشگری و سلامت است. اطلاعاتی که به شیوه‌ای ساده برای همگان قابل درک و اجراست. 
ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
آدرس اینستاگرام وبلاگ یک تجربه.
طبق آماری که در این مقاله آمده است، در سال ۲۰۱۷ تعداد کل وبلاگ‌ها در اینترنت بیش از ۴۴۰ میلیون وبلاگ بوده است. این رقم البته مجموع تعداد وبلاگ‌های موجود در سه پلتفرم تامبلر، اسکوئراسپیس و وردپرس است، پس مسلما رقم اصلی تعداد وبلاگ‌ها خیلی بیشتر از این حرف‌هاست.
از روزی که در سال ۱۹۹۴ پدیده وبلاگ متولد شد، کمتر کسی فکر می‌کرد تا این حد گسترده شود. اگر به همین آمار در طی چند سال گذشته نگاهی بیاندازیم می‌توانیم آهنگ رشد وبلاگ‌ها را بهتر درک
هک وبلاگ❌
1-برنامه یوزر اسنیفر رو دانلود کنید.
لینک دانلود
https://xip.li/Zw9DS8

وارد سایت که شدید کدی را که میبینید وارد کنار رد تبلیغ وارد کنید و سپس رد تبلیغ را بزنید.
2-برید به ورود کاربران وبلاگ مثل blogfa.com
3-اطلاعات درخواستی رو به جز رمز عبور تکمیل کنید
4-حالا یه همچین چیزی واستون میاد.
《《 قسمت رمز عبور را خالی نزارید》》
5-نرم افزار رو باز کنید و آدرس صفحه باز شده رو از مرورگر خود تو قسمت ULR کپی کنید.
6-دکمه استارت رو بزنید.
7-دومی رو انتخاب کنید و دکمه
وبلاگ تخصصی کنکور فنی (کاردانی پیوسته) رشته کامپیوتر(شبکه و نرم‌افزار رایانه)

http://konkorfani.blog.ir
راه‌اندازی شد.

آماده دریافت نظرات ارزشمند داوطلبان کنکورفنی99 در این وبلاگ، هستیم.
لطفا آدرس وبلاگ را برای دوستانی که در شبکه‌های اجتماعی حضور ندارند، ارسال فرمایید.

@KonkorFanni⭕️⭕️⭕️
حسین جعفریان یکی از قدیمی‌ترین رفیق‌های زندگیمه. دوستی‌مون برمیگرده به اواسط دهه هشتاد که پای کامنت‌های وبلاگ هواداران همشهری جوان با هم کل‌کل می‌کردیم. 
بیشتر از ده یازده سال از این رفاقت می‌گذره و من هر روز بیشتر عاشق حسین میشم!
همه‌ی اینها رو گفتم که بگم وبلاگ حسین، با نام «نفرین ابدی بر خواننده این برگها» رو دنبال کنید. از حوره‌های کتاب و از آدم‌حسابی‌های کتاب‌خون‌ه. هم بخش‌های خوبی از کتاب‌ها جدا می‌کنه و هم پیوندهای روزانه
یک آدرس IP یک شناسه برای یک کامپیوتر یا دستگاه در یک شبکه TCP / IP است و منحصر به فرد برای هر دستگاه است و هیچ دو دستگاه نمی توانند همان آدرس IP داشته باشند. شبکه ها پیام را براساس آدرس IP مقصد می رسانند. فرمت یک آدرس IP چهار عدد با دوره ها جدا شده است و هر عدد می تواند بین 0 تا 255 باشد. برای مثال، 192.168.10.230 یک آدرس IP است.
نام دامنه یک نام است که آدرس IP را شناسایی می کند. یک نام دامنه می تواند یک یا چند آدرس IP را شناسایی کند. همچنین بیش از یک نام دامنه می تواند ب
ابزار وبلاگ های بروزشده برای وبلاگ نویسانی که دوست دارن از جدیدترین مطالب وبلاگ های مفید باخبر بشن آماده شد .. امیدواریم مفید واقع بشه .
توی این ابزار سعی می شه که وبلاگ های تبلیغاتی ، کپی ، خلاف عرف و امثالهم وجود نداشته تا کیفیت مطالب حفظ بشه همچنین منحصر به یک سرویس وبلاگ دهی نیست و دوستان بیانی و بلاگفایی و عزیزانی که دامنه اختصاصی به وبلاگشون متصل کردن می تونن به این لیست اضافه بشه .
طی نظرسنجی که از دوستان شد و مختصر عزیزانی نظراتشون رو
سلام حضور دوستان عزیزم دوستان عزیز بعد از این میتوانید آدرس یاب اصلی لایک چت را همرا با آدرس های موقت اینجا در یافت کنید در صورت فلتر شدن آدرس های موقتی صبور باشید به زورد ترین فرصت آدرس دیگر براتون اضافه میکنم اما کوشش کیند همیشه آدرس ها را بخاطر بسپارید ممنون از لطف تون.
آدرس یاب اصلی ما در گوگل                 www.likechat.ir
آدرس موقت اول                               www.likechat.gq
آدرس موقت دوم                              www.chatlike.gq
با
عرض سلاممطالب
موجود در وبلاگ پس از مدتی از وبلاگ حذف
می‌شوند، منتها لیست مطالب در همین پست
قرار داده خواهد شد و چنانچه نیاز به
مراجعه‌ی مجدد بود در قسمت نظرات اعلام
کنید، لینک مطلب در همینجا به اشتراک
گذاشته می‌شود ان‌شاء‌الله.

p { margin-bottom: 0.1in; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: right; }p.ctl { font-family: "B Nazanin"; font-size: 12pt; }
مدتی بود که نوشتن در این وبلاگ برایم دشوار شده‌بود. نام اینجا که زمانی درونیاتم را خیلی خوب رمزگذاری می‌کرد، معنایش را برایم از دست داده‌بود. احساس می‌کردم گرفتار چارچوبی خودساخته شده‌ام که چگونه نوشتن را به من تحمیل می‌کند؛ چارچوبی که اسکلتش را نوشته‌های قبلی‌ام در این وبلاگ می‌سازند. با بستر «بلاگ.آر» هم بعد از حدود چهار سال نوشتن، دوباره احساس غریبگی می‌کردم. 
بعد از تردید و بی‌تصمیمی زیاد و فکر و قدری هم مشورت، عاقبت تصمیم گرفتم
از این مدت که نبودم بخوام براتون بگم، اونقدر که اینجا ننوشتن بهم کمک کرده، این همه سال نوشتن کمکی نکرد. بالأخره از یه سری چیزا و آدم‌ها فاصله گرفتم. شاید به زودی هم وبلاگ جدید بزنم. هرچند هنوز نمی‌دونم وقتی دیگه وبلاگ‌نویسی از رونق افتاده فایده‌ش چیه جز یه جور دیگه چنگ‌زدن به نداشته‌ها و ازدست‌رفته‌ها. 
پ.ن.: اگه از دوستای قدیمی کسی می‌خونه اینجا رو، برام راه ارتباطی بذاره که - اگر وبلاگ زدم- آدرس جدید رو بهش بدم.
سابقات اسمی بود که چند سال پیش برای عنوان مسجدمون در فضای مجازی انتخاب شد.
مدتی با شکل سایت کار می کرد اما با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و راحت بودن کار کردن در اون فضا و یه سری دلایل دیگه، سایت به حاشیه رفت و کم کم از صحنه حذف شد.
الآن واحد فاوای مسجد خصوصا نوجوانانی که تو اون واحد فعالیت می کنند طی یک حرکت قشنگ تصمیم به احیای سابقات گرفتند اما نه در قالب سایت، بلکه در قالب یک وبلاگ و انصافا دارند قشنگ کار می کنند.
به نظرم رسید این حرکت را در وب
وبلاگ حلقه صالحین حضرت ابوذر (ع) با هدف سهولت دسترسی به اخبار؛گزارش ها؛و تصاویر برنامه برای والدین گرامی وهمچنین باهدف حضور در فضای اینترنتی حتی در زمان فیلتر ومحدودیت های اینترنتی فعالیت خود را در تایخ 12 دی ماه 98 با آدرس www.abz909.blog.ir آغاز نمود.
خیلی برام جالبه که من وبلاگ‌ها رو به سه شیوه دنبال می‌کنم و اگر وبلاگ‌های موجود در هر دسته وارد دستهٔ دیگه‌ای بشن جذابیتشون برام از دست می‌ره و حتی شاید دیگه نتونم بخونمشون.
دستهٔ اول تو همین فضای بیان (که خودش ممکنه به صورت مخفی یا عمومی باشه)
دستهٔ دوم با خبرخوان
و دستهٔ سوم رو خودم دستی می‌رم چک می‌کنم
شما چطوری وبلاگ می‌خونید؟
توی این سال ها به عنوان مطلب یعنی "عوامل ماندگاری یک وبلاگ" زیاد فکر کردم، از طرفی وبلاگ ها و وبلاگ نویس های سابقه دار هم مرور شد و به یک سری خصوصیاتِ تقریبا مشترک رسیدم. همچنین کسانی که تا تقی به توقی می خوره و اقدامات نامناسب مثل حذف وبلاگ و یا خداحافظی انجام می دن هم بررسی کردم و خصوصیات اونها یه جورایی برعکس وبلاگ نویس های سابقه دار هست.
ادامه مطلب
پست ثابت:

آدرس پست الکترونیک: hashemizp@gmail.com

با سلام
بطور معمول، مطالب در وبلاگها، بترتیب تاریخ از جدیدترین مطلب به قدیمی ترین مرتب می شود. همواره آخرین پست، جدیدترین مطلب است. (به استثناء پست ثابت) بنابراین از آنجا که ممکن است همه ی مطالب وبلاگ برای تمامی افراد مفید نباشد. لذا جهت صرفه جویی در وقت شما و استفاده سریعتر و بهتر از مطالب وبلاگ، پیشنهاد می شود که از منوی سمت چپ صفحه و لینکهای مرتبط با موضوع موردنظر خود استفاده کنید. تمامی اطلاعات
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه 
قالب-وبلاگ/قالب-های-دو-ستونه
قالب وبلاگ جدید رایگان با سبک دو ستونه قالب با کدنویسی دو ستونه قالب وبلاگ ... برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب رز بلاگ, قالب شهیدان مدافع حرم, قالب مذهبی, قالب ...
قالب وبلاگ دو ستونه | قالب با استایل جدید دو ستونه -
برچسب‌ها : قالب بلاگفا, قالب تیره عاشقانه, قالب جدید وبلاگ بلاگفا, قالب دخترانه جدید, قالب دخترانه عاشقانه, قالب دو ستونه کلاسیک, قالب عاشقانه, قالب عاشقانه .
یک آدرس وبسایت، همچنین به عنوان یک URL (یک منبع یک منبع) شناخته می شود، نام اینترنتی یا اینترانت است که به نقطه ای که در آن یک فایل، پوشه یا صفحه وب میزبانی می شود، اشاره می شود. آدرس وب سایت می تواند صفحه اصلی یک وب سایت، یک اسکریپت، تصویر، عکس، فیلم یا فایل دیگری که در یک سرور برای مشاهده، پردازش یا دانلود موجود است، نمایندگی شود. آنها همچنین می توانند در کد های صفحات وب به صورت لینک های جاسازی شده به منظور هدایت کاربر به مکان های دیگر در اینتر
IP مخفف Internet Protocol است و ساختار فنی یک بسته دیتا و شمای آدرس دهی کامپیوترها برای ارتباط آنها با یکدیگر در بستر شبکه را تعیین می کند. امروزه پروتکل IP با پروتکل (TCP (Transmission Control Protocol ترکیب شده و یک اتصال مجازی بین مبدا و مقصد برقرار می کند. IP به عنوان یک آدرس … (IPv6 (Internet Protocol Version 6 چیست؟
منبع : وبلاگ ایران سرور
در این مطلب میخوایم در مورد این بحث کنیم که ایا وبسایت بسازیم بهتره یا وبلاگ؟
تفاوت های زیادی بین سایت و وبلاگ وجود داره اما باید اینو بدونیم که وبلاگ نوعی وبسایت هست ! بله اما چطوری؟ برای یافتن این پاسخ تا آخر مطلب با ما همراه باشید.در حقیقت وبلاگ نوعی سایت است و وبلاگ ها و وبسایت ها چیز جدا از همی نیستند و این برنامه نویس بک اند است که تعیین میکند نحوه کاربردش چیست:
ادامه مطلب
فرض کنید شما بازدیدکننده ی یک سری از وبلاگ ها و وبسایت ها هستید .. بعد از یه سری مشخصات و ظواهر اون وب خوشتون نمیاد ، هر چی هم به مدیر اون وب می گید که فلانی فونت رو عوض کن ، سایز رو تغییر بده ، رنگ بک گراند رو تیره تر کن اصلا مدیر به حرفتون گوش نمی ده یا حتی شاید با روش این کار آگاهی نداشته باشه !
یه افزونه هست بنام Custom Style Script که با نصب شدن روی مرورگر می تونه این مشکل رو حل کنه !
با نصب این افزونه ، می تونید یک سری کدهای سی اس اس و جاوااسکریپت برای هر
اول یک توضیحی راجب به بلاگفا بدم بلاگفا یک سایت ساخت وبلاگ رایگان است که میتوانید در آن به صورت رایگان وبلاگ بسازیدوحالا بریم سراغ آموزشبرای درج پیوند باید وارد قسمت مدیریت وبلاگ خود در بلاگفا شده و از فهرست اول موجود در سمت راست بروی پست مطلب جدید کلیک کنید. که در اصل می خواهید یک نوشته در وبلاگ درج کنید و در آن پیوندی به قسمت دیگر وبلاگ بدهید. این کار را بروی نوشته هایی که قبلاً ارسال کردید هم می توانید انجام دهید و به اصطلاح آنها را ویرایش
امروز بعد از مدت ها فرصتی دست داد تا مطالب منتشر شده قبلی وبلاگ تازه های بیان را مرور کنم. متاسفانه برخی از وبلاگ های که در گذشته بسیار فعال بودند حذف شده بودند و موضوع و محتوای برخی از وبلاگ ها به طور کامل تغییر داده شده بود. به همین دلیل یک بررسی روی همه وبلاگ های معرفی شده داشتم و به ناچار برخی از مطالب را حذف کردم.
در نهایت برای اینکه مخاطبان این وبلاگ با لینک های حذف شده یا وبلاگ هایی با محتوای اشتباهی مواجه نشوند، تصمیم دارم که با وسواس بی
ابزار وبلاگ های بروزشده برای وبلاگ نویسانی که دوست دارن از جدیدترین مطالب وبلاگ های مفید باخبر بشن آماده شد .. امیدواریم مفید واقع بشه .
توی این ابزار سعی می شه که وبلاگ های تبلیغاتی ، کپی ، خلاف عرف و امثالهم وجود نداشته تا کیفیت مطالب حفظ بشه همچنین منحصر به یک سرویس وبلاگ دهی نیست و دوستان بیانی و بلاگفایی و عزیزانی که دامنه اختصاصی به وبلاگشون متصل کردن می تونن به این لیست اضافه بشن . این ابزار بطور خودکار و هر از 2 ساعت بروزرسانی می شه ( ال
قالب وبلاگ سئو شده 
کد قالب وبلاگ سئو، قالب وبلاگ با سئوی حرفه ای، قالب وبلاگ سئو شده جدید، قالب جدید سئو بالا برای بلاگفا
قالب های سئو شده حرفه ای
قالب سئو شده برای وبلاگ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب-سئو-شده-برای-وبلاگ
قالب سئو شده برای وبلاگ جدید دریافت رایگان قالب سئو شده برای وبلاگ جدید برای بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ پارسی بلاگ رز بلاگ.
مرجع قالب های سئو شده
قالب وبلاگ سئو شده برای میهن بلاگ | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ جدید
قالب وب
آدرس صرافی های بوشهر
صرافی ها یکی از حساس ترین شغل های امروزی می باشند. برای تبدیل پول خود به واحد پولی کشور های دیگر به صرافی ها مراجعه میکنیم.همیشه پیدا کردن لیست صرافی های منتخب بانک مرکزی در بوشهر بسیار مهم بوده ازینرو برایتان بهترین صرافی های بوشهر  را در جدول زیری آماده کردیم که آدرس و تلفن آنها نیز موجود می باشد
صرافی چیست؟
صرافی در لغت به معنای داد و ستد انواع پول است. پیدایش آن به عنوان یک حرفه را می‌توان ناشی از نیاز مردم به تعیین و
قالب حافظ - کد قالب بلاگفا 
 ابتدا وارد مدیریت وبلاگ خود شوید. ۲- تمام کد های قسمت ویرایش قالب خود را پاک کنید. ۳- کد قالب مورد نظر خود را Copy کرده و در قسمت ویرایش قالبتان ، Paste کنید ...
قالب وبلاگ,قالب دوستونه,قالب حافظ 
قالب وبلاگ دو ستونه حافظ – قالب شماره ۱۷۴. قالب وبلاگ دو ستونه ... تو تنظیمات وبلاگ ی تایتل مینویسم اما متاسفانه رنگش سفیده،میخوام سیاه بشه…اما این قالب ...
قالب فال حافظ - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب فال حافظ جدید دریافت ر
با سلام و درود با توجه به درخواست اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر مبنی بر ایجاد وبلاگ و کانال برای آموزش مجازی دانش آموزان شهرستان این وبلاگ و کانال تلگرام به آدرس https://t.me/mjj1372 ایجاد شده است. انتظار می رود دانش آموزان با دنبال کردن مطالب آموزشی در فضای مجازی از دروس ادبیات عقب نمانند
سلام و عرض ادب خدمت بازدیدکنندگان وبلاگ کتابخانه 
متاسفانه مدتی هست وبلاگ به روزسانی نشده.امروز چند تا پیام دیدم که در بخش نظرات کاربران برایمون ارسال کرده بودید.بابت تاخیر پاسخ عذر ما را بپذیرید.
در مورد زمان و فعالیت کتابخانه برای آقایان سوال شده بود.کاربر عزیز کتابخانه همه روزه  به جز ایام تعطیلات رسمی برای همه اقشار در حال فعالیت است و تفاوتی بین خانمها و آقایان در این زمینه نیست.کتابخانه دارای سالن مطالعه به صورت مجزا هم برای خوهران
این نوشته توسط مالک این وبلاگ ثبت شده و قصد دارد در این پست به شما بگوید این وبلاگ است یا وب سایت!!
چندین سایت وبلاگ نویسی در شبکه اینترنت از جمله خارجی و داخلی وجود دارد ولی آنها با هدفی مشخص ایجاد شده اند و هر کدام ویژگی هایی دارند که با هم متفاوت است.بعضی وبلاگر ها توانایی ساخت وبلاگ هایی شبیه وب سایت را به مخاطب می دهد یعنی این سایت وبلاگ ساز توانایی تشکیل وب سایت زیر مجموعه خود یا آندر سایت را دارد ولی برخی هم نه و فقط وبلاگ را پست می کنند و
این نوشته توسط مالک این وبلاگ ثبت شده و قصد دارد در این پست به شما بگوید این وبلاگ است یا وب سایت!!
چندین سایت وبلاگ نویسی در شبکه اینترنت از جمله خارجی و داخلی وجود دارد ولی آنها با هدفی مشخص ایجاد شده اند و هر کدام ویژگی هایی دارند که با هم متفاوت است.بعضی وبلاگر ها توانایی ساخت وبلاگ هایی شبیه وب سایت را به مخاطب می دهد یعنی این سایت وبلاگ ساز توانایی تشکیل وب سایت زیر مجموعه خود یا آندر سایت را دارد ولی برخی هم نه و فقط وبلاگ را پست می کنند و
قابل توجه کلیه دانشجویان محترم دانشگاه فرهنگیان

با توجه تصمیم گروه آموزشی، برای آموزش دروس عملی به صورت مجازی:

دانشجویان کاربرد فناوری 3، که هفته اول فروردین، محتوای درس autolpay آن ها تا انتهای پروژه مربوطه، در پست قبلی، ارائه شده است. حداکثر تا 10 اردیبهشت ماه، ویدئوی مربوط به فایل پروژه خود را به آدرس ایمیل مربوط به گروه کاربرد 3 که در وبلاگ موجود است، ارسال کنید (پروژه ها تک نفره، و ایمیل ارسالی شامل نام دانشجو (فارسی نوشته شود) و عبارت "پ
توی این ابزار سعی می شه که وبلاگ های تبلیغاتی ، کپی ، خلاف عرف و امثالهم وجود نداشته تا کیفیت مطالب حفظ بشه همچنین منحصر به یک سرویس وبلاگ دهی نیست و دوستان بیانی و بلاگفایی و عزیزانی که دامنه اختصاصی به وبلاگشون متصل کردن می تونن به این لیست اضافه بشن . این ابزار بطور خودکار و هر از 2 ساعت بروزرسانی می شه ( ال
با سلام....
تو این پست میخوایم ثبت وبلاگ یا سایت ساخته شده توسط وبلاگ نویسان رو در موتور جستجوگر گوگل آموزش بدیم.... با ما همراه باشید..

مقدمه ای در رابطه با ثبت سایت در گوگل
افرادی که به تازگی وبلاگ نویسی را یاد گرفته اند و برای اینکه وبلاگ ساخته شده شان بیشتر مورد توجه و بازدید کاربران اینترنت قرار گیرد میخواهند وبلاگشان را در موتور جستجوگر پرمخاطب گوگل ثبت کنند....
ثبت وبلاگ یا سایت در گوگل 
برای اینکار ابتدا وارد گوگل گوشی موبایل یا کامپیوتر
سلام دوستان
گاهی وقت ها پیش میاد که برای امنیت سیستم خودمون ، یا حتی کنجکاوی () بخوایم آی پی یک سایت یا وبلاگ مشخص رو بدست بیاریم .
برای این کار ، کافیه که :
1. cmd رو باز کنید ؛ میتونید از کلیدهای ترکیبی Windows key + R استفاده کنید و کلمه cmd رو بزنید تا command prompt باز بشه .
2. عبارت tracert رو بزنید و بعدا ، یکبار space رو بزنید .
3. آدرس سایت یا وبلاگ مورد نظر رو تایپ کنید یا با راست کلیک کردن ، آدرسش رو Paste کنید . ( تو cmd نمیشه از CTRL + V برای پیست کردن استفاده کرد ) بعد از
سلام امیدوارم از آپدیت جدید قالب وبلاگ خوشتون بیاد اول اینکه دوتا کادر ساختبم یکی اخبار وبلاگ و اون یکی دلنوشته های بنده حالا میگید چرا اصلا من دلنوشته مینویسم؟ چون نوشتن دلنوشته هایم منو راحت میکنه و یه نوعی احترام وبلاگ نویس حفظ میشه :)
و کلا اخبار و دلنوشته هارو از میان مطالب خارج کردیم این مطلب نیز در میان اخبار وبلاگ است :)
لطفا نظرتون رو در مورد آپدیت جدید وبلاگ مشترک شوید :)
خوندن همیشه بهم آرامش میداد، کتاب خوندن، مجله خوندن، وبلاگ خوندن، تقریباً از پونزده سالگی وبلاگ میخونم. اون زمان وبلاگ دکتر شیری رو خیلی دوست داشتم و وبلاگ گوریل فهیم
عالی بودن یه وبلاگ مثل وبلاگ دکتر شیری که پر بود از مطالب روانشناسی که کلی با بیان خوب اونها رو توضیح میداد و یه وبلاگ هم مثل گوریل فهیم که از اون سر دنیا مطالب رو خیلی وقتها در قالب طنز می گفت و روحمو تازه می کرد. یه عالمه وبلاگ دیگه که با خوندشون انگار با نویسنده هاشون همذات پ
سلام این یادداشت شاید موقتی باشه.
سوال اینه که شما میدونید جریان این لینکهای زیر چیه؟ 
ابتدا عذر خواهی کنم از اینکه یکی دوتاش برای ورود نیاز به کلیک روی تبلیغات داره که میتونید درصورت درخواست کلیک نکنید و صفحه رو ببندید.
اسم وبلاگم رو تو گوگل سرچ کردم و با این صفحات مواجه شدم که به صورت نامرتب، مطالب وبلاگ منو نشر دادن...
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم
لینک پنجم
اسم وبلاگ که اسم وبلاگ منه.
آدرسش هم آدرس منه ولی به جای بلاگ دات آی آر.. چیز
بسم الله الرحمن الرحیم
دردسرهای ایجاد وبلاگ هر چند که استاد فرموده بودند که ایجاد، وبلاگ چند دقیقه بیشتر وقت ما را نمیگیرد ولی با توجه به اینکه  اولین باری بود که در این فضا قرار میگرفتم و باید وبلاگ را حتماً امروز ایجاد می کردم تمام همت خود را به کار بستم و هر چند که گزینه ها را پر میکردم و مجدد پیغام خطا دریافت می‌کردم بدون خستگی به کار خود ادامه دادم و بالاخره موفق شدم که وبلاگ را ایجاد کنم و این اولین روز نوشت من بود که در این وبلاگ قرار د
وبلاگ نویسی برای یه سری از افراد ، خیلی لذت بخش هست و یکی از اون ها هم خود من هستم .. با این وجود که توی هر سرویس وبلاگ دهی حداقل یک وبلاگ ساختم و تا زمانی هرچند کوتاه مطلب نوشتم ، بعد از مدتی اقدام به حذف اونها کردم .. اما این عشق و علاقه باعث شد که دوباره پا به این مسیر بگذارم .
ادامه مطلب
بچه ها سلام.
میخوام آدرسمو عوض کنم و کلا همه جا مامان مینایی شه^_^
هنوز دقیقا درباره ی جزییات آدرس فکر نکرده ام.
بنابر این دوستایی که وبلاگ ندارن یا بیانی نیستن،اگه خواستن سر بزنن و دیدن ارور میده آدرسم معتبر نیست،کافیه *وبلاگ مامان مینا گزارش میکند* رو گوگل بفرمایند.

قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
حتما براتون پیش اومده که بخوایید برای نصب یه نرم افزار یا استفاده از یه خدماتی آدرس ایمیل بدین و دوست نداشته باشید که آدرس ایمیل اصلی رو در اختیار سایت بذارید چون بعدا کلی اسپم و تبلیغات براتون میاد.در یه همچین مواردی از سایت زیر استفاده کنید. سریع و راحت
آدرس:
https://temp-mail.org/en/
پس از ورود به صفحه اصلی بلاگ روی  کلیک کنید. با کلیک کردن روی این کلید به صفحه ذیل منتقل خواهید شد:

پس از تکمیل فرم مذکور برای ساخت وبلاگ روی  کلیک کنید.
پس از این مرحله برای شما ایمیلی مشابه تصویر رو به رو که حاوی کد تایید ثبت نام برای ساخت وبلاگ است ارسال می گردد که با کلیک کردن بر روی لینک آن به صفحه اول حساب کاربری خود در بیان منتقل می شوید.

با کلیک کردن بر روی بلاگ به صفحه ثبت وبلاگ جدید ارجاع داده خواهید شد.
در این حالت بصورت خودکار ب
قالب سه ستونه - قالب وبلاگ رایگان | قالب جدید 
قالب وبلاگ عروسکی ساده : قالب وبلاگ سه ستونه با رنگ بندی روشن و ساده. قالب با موضوع عروسکی و در سبکی بسیار ساده و کلاسیک طراحی شده است.
قالب سه ستونه ساده - تم دیزاینر
سلام قالب سه ستونه سادتون به هم ریخته لطفا سریعتر درستش کنید ! ! ! ! ! ! ! ! پاسخ دادن ... ظ گفته : برو تو قسمت سوالات متداول نوشته به وبلاگ منم سر بزن : 
قالب وبلاگ ساده | قالب وبلاگ -
قالب وبلاگ سیب ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت ماه اس
سلام دوستان عزیزم

آغاز سال 2020 میلادی رو تبریک میگم و امیدوارم این سال میلادی رو با کلی خبرهای خوب شروع کنیم

این وبلاگ به همراه کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی و توییتری  در نظر داره تا گام به گام ثبت نام، دریافت و مبادله و کسب سود از طریق ارزدیجیتالی قدرتمند فیسبوک رو به دوستان وهمراهان آموزش بده. 

فعلا در مرحله ثبت نام و افزایش لیبرا هستیم و تمامی اخبار لیبرا رو لحظه به لحظه دنبال می کنیم

برای ثبت نام در سایت آپ لیبرا که خودش رو به عن
قالب وبلاگ بلاگفا 
قالب بلاگفا قالب وبلاگ بلاگفا قالب های بلاگفا قالب پیچک بلاگفا ghaleb ... لطفا روی لوگوی قالب وبلاگ بلاگفا مربوطه کلیک کنید و به بخش دریافت کد قالب ...
قالب وبلاگ | گلچین از مفیدترین قالب های وبلاگ ایران | قالب وبلاگ
همچنین کاربران دوست داشتنی میهن بلاگ از این قالب وبلاگ میهن بلاگ که کد ... وبلاگ خود را در سیستم بلاگفا دارند دعوت می کنیم که برای قالب بلاگفا خود ، از ...
‎قالب وبلاگ بلاگفا · ‎قالب وبلاگ پاییز · ‎قالب وبلاگ منظره ·
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
راه های افزایش بازدید وبلاگ
اگر قصد یادگیری مهارتهای کلیدی وبلاگ نویسی و بالابردن آمار بازدید وبلاگ خودرا دارید باید به این نکته مهم دقت نمایید که برای آموزش فن و فنون پیشرفته وبلاگ هیج چیزی بهتر از بازدید و بررسی وبلاگهای حرفه ای و نمونه نیست.
امروز اگرچه وبلاگ و وبلاگ نویسی آن تب و تاب اولیه اش را ندارد اما از لحاظ حجم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده و بیشتر وبلاگهای حرفه ای با انگیزه های استفاده اقتصادی از وبلاگ شکل گرفت
سلام دوستان

اول از همه می‌خوام یک تشکر اساسی ازتون بکنم بابت همراهی تون با این وبلاگ که دیگه داره 5 ساله میشه.
این وبلاگ با یک فکر خام شروع شد و با نظرات و پیشنهادات شما رسید به اینجا.
از همون شروع کار من خودمو محدود کردم به کتاب های فانتزی و علمی-تخیلی انگلیسی زبان و هر بار در مقابل درخواست های شما برای کتاب های خارج از این دو ژانر شرمنده می‌شدم. 

حالا یه خبر دارم براتون.
یک کانال در تلگرام درست کردم که این محدودیت رو نداره. در این کانال به
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
با سلام ، دوستانی که می خواهند قالب وبلاگ مورد علاقه و پسند خودشان را داشته باشند. می توانند هر نوع فایل تصویری از ایده یا طرح مورد نظر خود را برام بفرستند تا 50% تخفیف برای شما کد بزنم.نوع طراحی هم محدودیت نداره ، شما میتونید توی یه برگ نقاشی کنید قالب خودتان را یا توی برنامه پاینت ویندوز طراحی کنید و ... فقط رنگ بندی ها مشخص باشه و ساختار قالب ، کیفیت تصویر ارسالی هم خوب باشه. قالب به اسم و آدرس وبلاگ تان توی سایت منتشر خواهد شد.در ضمن قالب های خ
یادش بخیر..
وبلاگ و وبلاگ نویسی...
آخرین بار  که یه وبلاگ داشتم رو راستش یادم نمیاد.. شاید 12 سالم بود. شاید کمتر...
تمام کودکی و ابتدای نوجونی من توی اینترنت و چک کردن وبلاگ بازیگرای هم سن و سال خودم گذشت :) الان که بهش فکر می کنم حتی خندم میگیره.. و بعد هم حسرت میخورم به حال زمانی که به بدترین شکل ممکن از دست رفت ...
ادامه مطلب
میل به ساخت چیزی داشتم و این وبلاگ ساخته شد. یعنی مثل بچه‌دار شدن بعضی زوج‌ها؟! به هدف رنگ و لعاب‌دادن به زندگی یکنواخت شده و محکم‌‌کردن روابط بین زن و شوهر؟! برای ناپدید‌کردن تنهایی آشکار شده؟! یا اینکه به این نتیجه رسیدم که چیز‌هایی در وجودم ارزشمنده که می‌خوام به واسطه غریزه طبیعی‌ام در موجود زنده دیگری از وجود خودم به ارث بزارم؟! یا عاقلانه و منطقی با درایت و تدبر با تمام عشقی که به زندگی و کائنات دارم می‌خوام این وبلاگ را بسازم و تا
یاحق
 داشتم فکر که نه! حس میکردم چه قدر دردناک و زجرناک است که وبلاگ های مورد علاقه ات که خواندن کلمات و نوشته های جاری در آن مغزت را نوازش می دهد، انگار دیگر به روز نمی شوند...
چه بلایی سر این پنجره های دوست داشتنی آورده تلگرام و اینستاگرام و تمام گرام هایی که زندگیمان را در مشتشان فشار می دهند؟
ناگفته نماند به روز شدن وبلاگ هایی که هنوز نفس می کشند به لطف سرانگشتان نویسندگانش، حالم را عمیقا مطلوب می کند. : )
پ.ن1: خدایا وبلاگ های متروکه را دوبار
به نام خدا، به یاد خدا و برای خدا
خب بعد از چند ماه دوری از وبلاگ به دلیل مشغلههای زیاد درسی و کاری امروز وقت شد بشینم پای کارهای وبلاگ! ان‌شاءالله از امروز بر اساس یک برنامه درست و حسابی بتونم مطالب غنی و بدردبخوری (!) داخل وبلاگ قرار بدم تا شما دانشجویان و مهندسین عزیز بتونید استفاده کنید.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
علی فرزانه موحد
از علامه حسن‌زاده پرسیدند:آدرس امام زمان ارواحنافداه کجاست؟ کجا می‌شود حضرت را پیدا کرد؟ ایشان فرمودند: آدرس حضرت در قرآن کریم، آیه پنجاه و پنج سوره قمر است. که می‌فرماید فی مقعد صدق عند ملیک مقتدر. هر کجا که صدق و درستی باشد. هر جا که دغل‌کاری و فریب کاری نباشد. هرجاکه یاد و ذکر پروردگار متعال باشد، حضرت آن‌جا تشریف دارند.
 دو سال پیش بود یک‌آشنا برای راحت‌تر خواندن و دنبال کردن وبلاگ‌ها در تلگرام رباتی ساخته بود. رباتی که می‌شد با وارد کردن آدرس وبلاگ‌ها مطالب آن‌ها را بدون دردسر خواند. اگرچه این کار مزیت‌های فراوانی داشت، اما با اعتراض برخی دوستان وبلاگ‌نویس روبرو شد. نتیجه اینکه پروندۀ این ربات بسته شد تا امروز.
آنچه باعث شد دوباره یادی از این ربات تلگرامی کنم، قصد یک‌آشنا برای به‌روزرسانی ربات و افزودن چند ویژگی جدید به آن است.
قرار است ربات جدید:
1-
اگه ورودی گوگل یا موندگاری اسم وبلاگتون تو ذهن مخاطب براتون اهمیت داره، حتما به عنوان وبلاگتون دقت داشته باشید. عنوان وبلاگ مثل یه برند می مونه که تفاوت هر وبلاگ با یه وبلاگ دیگه در ابتدا با همین برند مشخص می شه. تا حالا عنوان وبلاگتون رو توی گوگل نوشتید که ببینید چی میاره؟ حوصله تون شد یه امتحان کنید ببینید چی می شه نتیجه!!مثلا وبلاگ هست عنوانش رو نوشته سلام، یا حتی بسم الله الرحمن الرحیم، یا LOVE و از این دست عناوینِ کاملا عمومی که لابلای ده ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی